Ako Kúpiť Litecoin cez PayPal – Návod

od Naposledy Aktualizované: 4. sep, 2022

Ak chcete kúpiť Litecoin cez PayPal, odporúčam vám na to použiť platformu eToro, keďže akceptujú platby prostredníctvom PayPalu. Na tejto platforme sa dajú kúpiť aj iné kryptomeny, ako napríklad Ethereum, Bitcoin, alebo Dash. Taktiež je možné investovať do akcií, komodít, či zahraničných mien.

* Vysoko volatilný investičný produkt. Váš kapitál je spojený s rizikom.

Takže na nákup je potrebné jednoducho navštíviť ich web, zaregistrovať sa, spraviť vklad a nakoniec kúpiť danú kryptomenu.

 

Kúpiť Litecoin cez PayPal

 

Pre podrobnejší postup, ako to všetko spraviť, si môžete pozrieť môj kompletný návod, ako kúpiť kryptomeny cez PayPal na eToro.

Niečo o Litecoine

 

Litecoin Minca

 

Litecoin (LTC) bol založený 7 decembra 2011 ex-zamestnancom Google, Charliem Leeom. Sieť Litecoin sa začala 13 októbra 2011. Počas novembra 2013 sa jeho hodnota zvýšila o 100% v priebehu 24 hodín. Najväčším rozdielom medzi Litecoinom a Bitcoinom je, že jeho sieť spracováva bloky každých 2,5 minúty, zatiaľ čo Bitcoin každých 10 minút. V súčasnosti je Litecoin jednou z najznámejších kryptomien.

 

Kryptopeňaženka Trezor

 

Tip: Pre bezpečné uskladnenie vašich kryptomien odporúčam hardwarovú peňaženku od českej firmy Trezor.

* eToro je platforma pre rôzne aktíva, ktorá ponúka investície do akcií a kryptomien, ako aj obchodovanie s CFD.

Upozorňujem, že CFD sú zložité nástroje a prichádzajú s vysokým rizikom rýchlej straty peňazí v dôsledku pákového efektu. 78% účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri obchodovaní s CFD s týmto poskytovateľom. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako fungujú CFD, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko straty svojich peňazí.

Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.

Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré môžu vo veľmi krátkom časovom horizonte značne kolísať, a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Obchodovanie s kryptoasetmi nie je regulované inak ako prostredníctvom CFD, a preto nepodlieha dohľadu nijakého regulačného rámca EÚ.

Andrej
Autor: Andrej

Expert vo webových technológiách a práci s WordPressom už od roku 2007. Keď nie som práve pri PC, pravdepodobne sa učím cudzie jazyky alebo bicyklujem. Viac o mne si môžete prečítať tu.

Share This