Tvorba Web Stránok na Mieru – BlueBlog.sk

od Naposledy Aktualizované: 21. nov, 2022

Ak máte záujem o vytvorenie prezentačnej webstránky pre vás, vašu firmu či napríklad reštauráciu, môžete skúsiť využiť moje služby. Tvorbe web stránok sa venujem už 15 rokov. Na mojom prezentačnom webe pariza.art nájdete niečo viac o mne, vrátane ukážok mojich prác.
Webové stránky vytváram na mieru v redakčnom systéme WordPress. Je to najobľúbenejší software na tvorbu webstránok. V súčasnosti ho používa až 43% všetkých webstránok, ktoré na internete existujú. Každá web stránka, ktorú vytvorím, má responzívny dizajn. To znamená, že jej vzhľad sa automaticky prispôsobí danému zariadeniu, či už je to mobilný telefón, tablet, laptop, alebo stolný počítač. Na každom zariadení bude vyzerať prehľadne a čitateľne.

Ako prebieha tvorba webstránky na mieru

Prvý krok, ktorý musíte spraviť, je kontaktovať ma. Môžete tak urobiť cez môj prezentačný web pariza.art. Najlepšie je poslať mi email s vašimi požiadavkami a detailmi. Ja vás potom budem spätne kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Ďalej budem od vás potrebovať názov pre vašu novú webovú stránku, aby som mohol zaregistrovať doménu (ak ju ešte nemáte kúpenú) a zakúpiť web hosting.

 

Tvorba Webstránky na Počítači

 

Potom budem od vás potrebovať nejakú víziu, ako by vaša nová web stránka mala vyzerať (napríklad, aké farby by som mal použiť). Ďalej to budú texty a obrázky / fotky, ktoré by ste na stránke chceli mať.

Keď od vás budem toto všetko mať, začnem webovú stránku tvoriť a v závislosti od jej zložitosti vás skôr či neskôr budem kontaktovať s prvým návrhom. Vy mi naň potom dáte spätnú väzbu a ja spravím prípadné zmeny. Po odkonzultovaní všetkých dodatočných komentárov a vykonaní všetkých zmien bude webstránka pripravená na použitie.

Samozrejmosťou je aj inštalácia kontaktného formuláru na podstránku kontakt (prípadne aj hneď na domovskú stránku), pomocou ktorého vás budú môcť kontaktovať vaši zákazníci.

Poznámky:

Pre cenové ponuky si môžete prečítať môj článok s cenníkom.

Ak si trúfate vašu novú webovú stránku vytvoriť sami, pomôže vám v tom môj návod, ako na to.

Predtým, než sa do toho pustíte, si môžete prečítať niečo viac o WordPresse v mojom článku, v ktorom popisujem, čo je to WordPress a na čo sa používa.

Ak máte záujem o tvorbu webovej stránky na mieru, neváhajte ma kontaktovať cez môj prezentačný web, na ktorom nájdete aj ukážky mojich prác.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre vytvorenie webovej stránky na mieru?

Tvorba webových stránok na mieru znamená premenu vašich umeleckých obchodných nápadov na funkčnú realitu a predstavenie svojej značky na trhu tak, ako chcete. Prispôsobenie vašej webovej stránky jednoducho znamená vytvorenie webovej stránky s optimalizovaným kódom, pokročilými a aktualizovanými nástrojmi a technológiami spolu s novými trendmi vo vývoji webových stránok, ktoré vám zabezpečia úspech vášho podnikania. Ak v dnešnom svete vaša firma nemá aktívnu online existenciu, potom neexistuje vôbec. Ľudia dnes hľadajú služby a produkty, ktoré chcú nakupovať prostredníctvom online médií.

Ak vaša webová stránka nie je optimalizovaná podľa protokolu vyhľadávacieho nástroja a nie ste ľahko dostupní pre koncového používateľa, pravdepodobne strácate silnú klientskú základňu. Každý podnik má jedinečný produkt a službu, ktorú ponúka. Vlastné webové riešenia sú prispôsobené pre vašu značku, obchodný cieľ, produkt a služby. Vývoj webových stránok na mieru kladie dôraz hlavne na vašu cieľovú skupinu, aby ste si udržali náskok pred konkurenciou.

Tvorba webových stránok prostredníctvom nástrojov (napr. Wix, GoDaddy a iné):

 • Obmedzuje prispôsobenie vašej webovej stránky. To, čo vidíte, je to, čo dostanete.
 • Šablóny nie sú vhodné pre vyhľadávače. Musia byť optimalizované podľa pravidiel SEO.
 • Nemusí fungovať 100% vo všetkých prehliadačoch alebo zariadeniach.
 • Šablóny môžu bežať v štruktúrovanom systéme. Inštalácia vlastných technológií je takmer nemožná.

Tvorba webových stránok na mieru:

 • Prispôsobený vývoj webových stránok je prispôsobiteľný vašim obchodným požiadavkám a cieľom.
 • Web je testovaný, aby fungoval na všetkých zariadeniach.
 • Žiadne obmedzenia na prispôsobenie alebo optimalizáciu vašich webových stránok. Nielen pre súčasný rozsah, ale môžete si tiež prispôsobiť svoj web podľa budúcich požiadaviek.
 • Vlastné zostavy webových stránok sú priateľské pre vyhľadávače. Pomáha vám zostať na vrchole hodnotenia vyhľadávačov.
 • Umožňuje vám vytvoriť priestor v kódovaní webových stránok, aby sa vaše webové stránky rozšírili s rastom vášho podnikania. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom webových stránok, ktorú si vyberiete, vám môže pomôcť prispôsobiť alebo aktualizovať váš web podľa vašich budúcich potrieb, ako je pridávanie nových stránok alebo vytvorenie služby alebo skupiny produktov.

Mať webovú stránku na mieru má nepochybne nespočetné výhody. Prispôsobené webové riešenia udržujú vašu webovú stránku dobre udržiavanú a aktualizovanú. Aj keď jej vývoj zaberie pomerne viac času ako šablóna webovej lokality, umožňuje vám poskytnúť návštevníkom vašej webovej lokality vynikajúcu používateľskú skúsenosť.

Na Zemi sú takmer dve miliardy webových stránok a toto číslo každú sekundu rastie. Pokiaľ ide o vytvorenie vlastnej webovej stránky, máte neobmedzené možnosti. Našťastie môžete získať webovú stránku svojich snov, dokonca aj s obmedzeným rozpočtom, pomocou WordPress.

Tvorba webovej stránky na mieru prostredníctvom WordPressu má hneď niekoľko výhod:

 1. Flexibilita – WordPress je platforma s otvoreným zdrojom, ktorá sa prispôsobuje podľa predstáv klienta. Vo svojej štruktúre poskytuje tisícky predpripravených tém či doplnkov, v bezplatnej aj prémiovej forme. HTML alebo CSS dokáže ďalej prispôsobiť témy alebo doplnky WordPress.
 2. Inteligentné integrácie – ak hľadáte web, ktorý sa automaticky integruje s nástrojmi tretích strán, nehľadajte nič iné ako WordPress.
 3. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) – je jednou z najdôležitejších stratégií, vďaka ktorým bude vaša firma na vyšších pozíciách vo vyhľadávačoch
 4. WordPress je bezpečný – WordPress je vyvinutý s ohľadom na bezpečnosť a je to veľmi bezpečná platforma na prevádzkovanie webových stránok

Aké druhy webových stránok môžete vytvoriť pomocou WordPress?

WordPress sa dá použiť mnohými spôsobmi, od vytvorenia jednoduchých webových stránok až po zložité trhy elektronického obchodu, napr.:

 • Tvorba blogu
 • Tvorba obchodnej webovej stránku
 • Internetový obchod
 • Tvorba členskej webovej stránky
 • Predaj online kurzov

Andrej

Autor: Andrej

Expert vo webových technológiách a práci s WordPressom už od roku 2007. Keď nie som práve pri PC, pravdepodobne sa učím cudzie jazyky alebo bicyklujem. Viac o mne si môžete prečítať tu.